Kúpeľňové štúdio | Bardejov

 

Duklianska 11, 085 01 Bardejov

Telefón: 054/488 22 85
Telefón: 054/472 63 61
Fax: 054/488 22 86
E-mail: akeramika@akeramika.sk
info@akeramika.sk
predajnabj@akeramika.sk

Kúpeľňové štúdio | Svidník

 

Bardejovská 34, 089 01 Svidník

Telefón: +421 905 936 461
E-mail: predajnask@akeramika.sk

Fakturačné údaje

 

IČO: 17272033
Obchodné
meno:
Ing. Miroslav Barna - PLASTIK
Sídlo: Duklianska 11, 085 01 Bardejov
IČ DPH: SK1020701924

 

pv_3_sk

 

 

 

 

 

 

logo27x27 Keramika, PLASTIK

Vážení obchodní partneri, dovoľte nám predstaviť našu spoločnosť Ing. Miroslav Barna - PLASTIK. Naša firma pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Od svojho vzniku sa zaoberáme rekonštrukčnými prácami v interiéroch aj exteriéroch, realizujeme najmä tieto stavebno - montážne práce:

  • opravy, rekonštrukcie a zatepľovanie fasád budov
  • dodávka a montáž plastových okien
  • maliarske a natieračské práce
  • murárske, tesárske a obkladačské práce

V oblasti stavebnej činnosti sa zo začiatku firma špecializovala na dodávku a montáž kúpeľní "na kľúč", obkladačské práce, murárske a vodoinštalatérske práce. Za týmto účelom sme zriadili aj kúpeľňové štúdio - vzorkovú predajňu obkladov, dlažieb, sanitárnej techniky, vodovodných armatúr, stavebnej chémie, kúpeľňového nábytku a kúpeľňových doplnkov, v ktorej ponúkame ucelený sortiment tovarov od renomovaných európskych výrobcov garantujúcich kvalitu a serióznosť dodávok.

 

 

Naša firma patrí ku zakladajúcim členom združenia A-Keramika Group, najväčšieho združenia predajcov keramických obkladov, dlažieb, sanitárnej techniky a stavebnej chémie na Slovensku a V Čechách, ktorí sú v tomto odbore skutočnými profesionálmi. Skúsenosti a dlhoročná prax zakladajúcich členov pomohli vytvoriť dynamicky sa rozvíjajúcu sieť 80-tich predajní po celej Slovenskej a Českej republike. Starostlivou analýzou súčasných predajní boli vybraní profesne najlepší predajcovia.

 

Naša vzorková predajňa je certifikovanou predajňou tohto združenia a svojou úrovňou, servisom a prístupom k zákazníkom spĺňa náročné požiadavky pravidiel pre členstvo v A-Keramike Group a získanie certifikátu.

 

Z dôvodu realizácie rozsiahlejších rekonštrukčných prác bolo nevyhnutné rozšíriť stavebnú činnosť o ďalšie stavebné práce.

 

Krédom firmy je vysoká profesionalita a plná spokojnosť našich zákazníkov. Toto krédo sa prejavuje vo vysokej kvalite prác, ale aj v tendencii udržiavania cien stavebných prác na prijateľnej úrovni, ako aj ponukou primeraných a cenovo dostupných materiálov.

 

Uvedomujeme si, že nie sme na trhu jediní, ale prednosťou našej firmy je poskytovanie komplexných služieb, počnúc návrhom interiéru, jeho vizualizácia v 3D na PC po samotnú dodávku stavebných materiálov a realizáciu - kvalifikovanú montáž a stavebné práce na vysokej kvalitatívnej úrovni. Dôkazom toho je spokojnosť našich zákazníkov, ktorých máme po celom Slovensku. Najlepšie referencie získate tým, že sa stanete jedným z nich a sami spoznáte, čím sa odlišujeme od konkurencie.

 

Tím spoločnosti PLASTIK.